branky a příslušenství

Nevíš si rady, jakou branku si vybrat? Popřípadě, co se dá dělat, když není k dispozici brankář? Pokusíme se nyní všechny Tvoje otázky zodpovědět, aby jsi vybral správně a mohl jsi se pustit do tréninku ..

Tréninkové branky můžeme rozdělit podle jejich využití:

1) Určené pro střelbu pukem 

Jedná se o branky se silnější konstrukcí, která je určená pro střelbu oficiálním hokejovým pukem. Vhodné jsou především pro střelecký trénink, kdy vystřelíte i několik tisíců puků ročně. Vybírat můžete hned z několika velikostí od oficiálního zápasového rozměru až po různé zmenšené velikosti.

 

2) Určené pro střelbu odlehčeným pukem, nebo míčkem

Dobře víme, že rozvoj hokejových dovedností není jen o střelbě s pukem. Co takhle si zahrát "street hokej", nebo "hokejíček" v pokoji s míčkem? Pak jsou tady brány s odlehčenou konstrukcí, které jsou určené přesně pro tuhle zábavu. Vhodné jsou i pro střelecký trénink s odlehčeným modrým pukem pro mladší kategorie. Opět je na výběr mnoho velikostí od oficiálního rozměru až k nejmenším brankám vhodným pro pořádný "match" v pokoji.

 

3) Speciální tréninkové branky

Jsou branky zrekonstruované pro "nadstavbový" střelecký trénink. Jde především o konstrukci prostor s největší pravděpodobností skórování. Vhodné i pro soutěžení s tréninkovým parťákem.

 

4) Se speciální konstrukcí pro "rybníkářský" hokej

Tohle zažil snad úplně každý. Zahrát si hokej na zamrzlém rybníku je jedna z největších zimních zábav. Většinou se daly dvě boty vedle sebe místo tyček a šlo se na to. Teď přinášíme Tvé partě ještě větší zážitek se speciálními konstrukcemi pro hobby hokej. Jde o branky s nízkým břevnem pro góly jen "po zemi", nebo hodně zmenšené formáty. Vybírat ale samozřejmě můžete i z normálních branek.

 

 Příslušenství k brankám pro střelecký trénink

Pokud u Tebe na zahradě pálíte jeden puk za druhým, pak doporučujeme kouknout se na příslušenství k brankám, které ušetří puky a především tréninkový čas. jedná se o sítě zachytávací puky, které nedejbože občas trefíte mimo branku.

 

"Tak teď už jen ať to pořádně pálí"