Vstoupit do tréninku

Vítejte na stránkách Sportplac.cz, kde se specializujeme na sportovní trénink ..

sportplace_logo_black_RGB-140x140

 

 

 

 

Nezáleží tak úplně na tom, jestli jsi profesionální hráč, hvězda, nebo amatérský sportovec, každý z nás jistě touží po zlepšení, protože zlepšovat se každý den je ohromná zábava, která zvyšuje sebevědomí. To byl jeden z hlavních důvodů, proč se snažíme shromáždit ty nejlepší sportovní pomůcky a doplňky, které Ti pomůžou dosáhnout cíle.

Sportovní výživa

Doplňky stravy jsou dnes nedílnou součástí sportovního tréninku. Někdo vyhledává zvýšení svalové hmoty, hubnutí, nebo správně vyváženou stravu pro rychlou regeneraci po výkonu. To všechno dokážou správně zvolené doplňky významně podpořit. Připravili jsme proto velký výběr doplňků stravy, který Ti umožní být lépe připraven.

VSTOUPIT DO SPORTOVNÍ VÝŽIVY

Kondiční trénink

Kondiční trénink je základem pro všechny sporty. Pokud máš dovednosti na skvělé úrovni, ale nejsi kondičně dobře připraven, pak je v těch nejdůležitějších chvílích ani nemůžeš použít. Připravili jsme proto možnost zlepšovat se ve všech částech kondiční přípravy od silových, vytrvalostních a rychlostních schopností po koordinaci pohybu a také kloubní pohyblivosti, jako prevenci proti zranění. 

VSTOUPIT DO KONDIČNÍHO TRÉNINKU 

Jednotlivé sporty

Od obecné přípravy jsme se nyní přesunuli k jednotlivým sportům. Každý sport má totiž svá pravidla, svá specifika a vyžaduje specializované dovednosti, proto jsme rozdělili pomůcky, které Ti pomohou získat tyto specializované dovednosti přímo do kategorií jednotlivých sportů proto, aby jsi neztrácel zbytečně čas a mohl jsi se o to víc věnovat svému rozvoji.

VSTOUPIT DO JEDNOTLIVÝCH SPORTŮ